Кошик
373 відгуків
Автошини України
+380 (98) 877-79-34
+380 (95) 704-29-06

Premiorri Solazo літні шини

Шини Premiorri Solazo оптимально поєднують в собі зчіпні характеристики, підвищені показники безпеки, відмінну керованість при їзді як на гарячому асфальті, так і мокрому покриттю.

Чудові характеристики Solazo досягаються перш за все завдяки новим технологіям: посиленого центру ребра, мультирадиусного малюнка протектора, захисту боковини шини на гумовій основі, міцного металокорду в боковині. Для виробництва Premiorri Solazo використовується нове покоління синтетичних каучуків , чистий технічний вуглець, екологічне масло Nytex.

Плечова зона забезпечує відмінну курсову стійкість, високу маневреність і безпеку руху на високих швидкостях.
Мультирадиусный малюнок протектора Premiorri Solazo з оптимізованою плямою контакту забезпечує максимальне зчеплення, рівномірний знос малюнка протектора, отже, більш високий пробіг.
Захист боковини на молекулярному рівні забезпечує захист від бічних ударів і порізів, зберігаючи при цьому еластичність боковини.

 

   Ми забезпечимо безпеку і комфорт на Ваших дорогах, надаючи сучасні шини, вироблені з використанням новітніх світових технологій.

Стійкість на дорозі


Влітку рух прискорюється, як встояти на дорозі?

    Чудова курсова стійкість. ПІДСИЛЕНЕ ЦЕНТРАЛЬНЕ І МОНОЛІТНІ КРАЙНІ РЕБРА забезпечують високу точність управління і маневреність автомобіля на високих швидкостях.

Максимальне зчеплення на сухій дорозі. ОПТИМІЗОВАНА ПЛЯМА КОНТАКТУ з рівномірним розподілом тиску по всій ширині бігової доріжки і унікальний склад гумової суміші забезпечують високі показники зчеплення.

ПОТУЖНІ, ВЕЛИКІ, МАКСИМАЛЬНО ЖОРСТКІ БІЧНІ БЛОКИ збільшують зчеплення при будь-яких режимах руху, включаючи повороти на високих швидкостях на сухій дорозі.

Максимальне зчеплення на мокрій дорозі. ШИРОКІ ЦЕНТРАЛЬНІ, ОКРУЖНІ, ПОПЕРЕЧНІ І ТУПИКОВІ КАНАВКИ, ефективно відводячи воду з плями контакту, підвищують зчеплення з мокрою дорогою.

 

Міцна боковина

Влітку особливо існує небезпека пошкодити боковину.

Захист боковини на молекулярному рівні. УНІКАЛЬНИЙ СКЛАД ГУМОВОЇ СУМІШІ (високоструктурний техвуглець в комбінації з захисною групою від озонового і атмосферного старіння Santaflex 6 PPD) забезпечує захист від бічних ударів і порізів, зберігаючи при цьому еластичність боковини.

 

Що допомагає шині служити довше


Наявність на шині унікальних конструктивних особливостей дозволяє їй служити довше.

Поліпшений тепловідвід. БІЧНІ І ШИРОКІ ЦЕНТРАЛЬНІ КАНАВКИ забезпечують ефективне відведення тепла, збільшуючи ресурс шини.

За рахунок УНІКАЛЬНОЇ РЕЦЕПТУРИ ГУМОВОЇ СУМІШІ В БОКОВИНІ забезпечений надійний захист від нерівностей дороги, тим самим збільшений строк служби шини. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner