Кошик
373 відгуків
Автошини України
+380 (98) 877-79-34
+380 (95) 704-29-06

Rosava Itegro літні шини

Українські літні шини Rosava Integro створені за кращим світовим стандартам: стріловидний направлений рисунок протектора, великі поздовжні і косі канавки – для швидкого відведення води з плями контакту; єдине цільне ребро по центру протектора – для поліпшення стабільності і керованості при їзді; великі блоки протектора – для максимального зчеплення з сухою дорогою. Крім того, літня шина Rosava Integro приховує масу цікавого і всередині себе. Приміром, тут використана технологія змішування «silanization» (силіка, каучук, органосиланы), що забезпечує оптимальну жорсткість протектора, хорошу керованість на сухій і мокрій дорозі. Також у літніх шинах Rosava Integro використана каучукова гумова суміш внутрішніх шарів, завдяки чому ця шина відрізняється мінімальними теплообразованием, хорошою еластичністю, тривалим терміном служби. Словом, цілком сучасні світові напрацювання – за привабливою української ціною, що традиційно для Rosava

 

ITEGRO [`aitegro] співзвучно зі словом «інтеграція» (від лат. Integer – повний, цільний, непорушений процес, що має своїм результатом цілісність, об'єднання тощо).

Задумана інтерпретація: Шина – єдина точка дотику з водієм, автомобілем і дорогою, що забезпечує задоволення і безпеку водіння.

В шині ITEGRO інтегровані інноваційні технологічні і конструктивні рішення для ідеального збалансування необхідних технічних характеристик і зрослих вимог споживача.

  • Сучасний дизайн рисунка протектора, лаконічність форм його елементів, унікальні властивості інгредієнтів в гумових сумішах забезпечують відмінну керованість і в сонячну, і у дощову погоду.
  • Керованість і передбачувану поведінку на сухій і мокрій дорозі забезпечує унікальна технологія Silanization – суміш силіки й каучуку із застосуванням органосилана (США), що дозволяє отримати оптимальну жорсткість протектора.
  • Високу маневреність і зчеплення з мокрою та сухою дорогою протягом всього строку експлуатації шини забезпечує складу гумових сумішей з високим вмістом ефективного кремне-кислотного наповнювача Zeosil1165.
  • Спрямований малюнок протектора з поздовжніми ребрами і безліччю спеціальних «дощових елементів», забезпечує відмінну керованість на сухій і мокрій дорозі, сприяє ефективному відведенню води із зони плями контакту.
  • Низький рівень теплоутворення, високу еластичність і витривалість всіх деталей шини, подовжуючи термін її служби і ходімость, забезпечують інноваційні гумові суміші для внутрішніх шарів, розроблені на основі натурального каучуку

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner