Кошик
377 відгуків
Автошини України
+380 (98) 877-79-34
+380 (95) 704-29-06

PREMIORRI Solazo S Plus (Літні шини)

Річна низькопрофільна гума Premiorri Solazo S Plus – надійні спортивні покришки швидкісного класу, призначені для машин з високою динамікою. Хорошу швидкість і динамічність автопокрышке забезпечує суцільне ребро центру, виконане у вигляді гоночного слика. Це якість посилює не тільки керованість, але і зберігає високу курсову стійкість автомобіля при високошвидкісний їзді. При цьому шина характеризується оптимізованої асиметрією протекторного малюнка і відмінними техніко-експлуатаційними показниками, що формують надійність і безпеку руху.

У числі особливостей шини Премиори Солазо З Плюс на перші місця виходять такі якості:

  • Мультирадиусный малюнок протектора укупі з ефективною роботою системи дренажу забезпечує максимальне тягове зусилля на мокрій дорозі, потужне зчеплення і щільне пляма контакту колеса і покриття;
  • Крім монолітного ребра центру, за чіткість реакцій і стабільність ходових якостей відповідають два бічних ребра такої ж нерозривному конструкції, але з додатковими прорізами, що підсилюють зачіп протектора;
  • Потужні плечові зони шини з великими блоками збільшують пляма контакту і гарантують стійкість до деформації при швидкісному маневруванні та проїзді поворотів.

Прорізи-ламелі, що підсилюють зчіпні властивості гуми Premiorri Solazo S Plus на мокрій дорозі, і сприяють зниженню шуму, що гарантує акустичну комфортність. Інновації, які використовуються при розробці складу гумової суміші, і збільшене процентне співвідношення силіки (маркування S+ це підтверджує) дає покришці кращі ходові якості, щільне прилягання протектора до дорозі, збереження зчеплення в будь-якому разі, захист від зносу і відмінну жаростійкість.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner