Кошик
377 відгуків
Автошини України
+380 (98) 877-79-34
+380 (95) 704-29-06

PREMIORRI ViaMaggiore Z Plus (Зимові шини)

ViaMaggiore Z Plus – це нова нешипована шина, розроблена спеціально для суворих зим. При створенні моделі особливий акцент був зроблений на високе зчеплення з дорожнім покриттям в будь-яких погодних умовах. Ця універсальність досягається завдяки розділеному на три частини асиметричному рисунку протектора, виготовленого з інноваційної гумової суміші, оптимізованої за полімерним складом, зберігає еластичність протектора в умовах низьких температур. Зимова силіка, спеціально розроблена французькою компанією для даного типу шин, що забезпечує максимальне зчеплення з засніженою і зледенілою поверхнею.

 

Premiorri ViaMaggiore Z Plus – це нова шина, розроблена спеціально для суворих зим. При створенні моделі особливий акцент був зроблений на високе зчеплення з дорожнім покриттям в будь-яких погодних умовах. Ця універсальність досягається завдяки розділеному на три частини асиметричному рисунку протектора, виготовленого з інноваційної гумової суміші, оптимізованої за полімерним складом, зберігає еластичність протектора в умовах низьких температур. Зимняя силика, специально разработанная французской компанией для данного типа шин, обеспечивает максимальное сцепление с заснеженной и обледенелой поверхностью.

Комбинированный дизайн элементов протектора способствует хорошей работе в постоянно меняющихся дорожных условиях. Внешняя часть протектора обеспечивает сцепление на сухом асфальте, средняя — на льду, а внутренняя — на снегу. Конструкция ламелей делает шину устойчивой к аквапланированию на мокром асфальте, а блоки протектора, соединённые перемычками, работают на снегу подобно цепям противоскольжения.

Новинка відрізняється поліпшеною амортизацією до бічних ударів і покращеним рівнем комфортабельного ходу за рахунок застосування нових матеріалів у каркасі. Її особливостями є:

  • збільшена довжина ламелей з більш гострими гранями;
  • підвищена жорсткість бічних блоків, збільшує  стійкість у поворотах і при перебудуваннях.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner